Sledujte nás na Facebook-u. Sledujte nás na Instagram-e.

Vyzva

Výzva.

Chceli by sme chceli poprosiť o finančne podporenie kastrácii a sterilizácii zvierat, nakoľko vyhodených zvieratiek a najme šteniatok pribúda a naše OZ, nemá dostatočne finančne krytie týchto veterin. úkonov a umiestniť nesterilizovanú sučku znamená, že aj napriek snahe nových majiteľov sa vždy nepodarí uchrániť sučku od nežiaduceho naparenia a o rok sa nám to vráti v podobe šteniatok, preto sú kastrácie a sterilizácie jedinou cestou ,aby šteniatka a sučky opäť nekončili na ulici. Finančnú podporu môžete zaslať na zbierkový účet OZ č. ...............Slovenska sporiteľňa, zbierka je riadne schválená MV SR, viac v prílohe zbierky - do kolónky uviesť Kastrácie, pripadne meno psíka ,ktorého chcete podporiť, všetkým darcom vopred ďakujeme a zoznam zverejňujeme v sekcii Pomohli nám.

ZBIERKA

NA POMOC TÚLAVÝM, OPUSTENÝM A TÝRANÝM ZVIERATKÁM

PROSÍM, promôžte akýmkoľvek finančným darom

Naše Občianske združenie je doteraz jediné v tomto regióne, ktoré sa stará o opustené zvieratá. Nie sme dotovaní štátom, ani mestami či obcami, ako si mnohí ľudia myslia. Štát nepamätá na túlavé zvieratá. Tento sektor je hlboko podfinancovaný.

Každý deň nájdeme aspoň jedného psíka, alebo mačičku. Niektorým sa na ich strastiplnej ceste podarí nájsť pôvodného majiteľa, niektoré zvieratká ostávajú u nás a čakajú na nový domov... aj niekoľko mesiacov či rokov.

Tieto zvieratká súrne potrebujú krmivo, výstielku do svojich domčekov, čistiace prostriedky a veľa veľa ďalších vecičiek.

PROSÍME VÁS: POMÔŽTE NÁM V TEJTO ŤAŽKEJ A NIE VŽDY UZNÁVANEJ PRÁCI

V Ý Z V A

Súrne potrebujeme krmivo pre malé šteniatka a mačiatka a pre starých a handicapovaných psíkov, ktorých sa doteraz nepodarilo umiestniť a dožívajú u nás. Nechceme ich dať eutanázovať, sú to psíky, ktoré ešte chcú žiť.

Nemáme však dosť financií, aby sme všetkých uživili a zabezpečovali im stálu veterinárnu starostlivosť. Bez Vašej pomoci to nezvládneme.

Prispieť môžete krmivom, ale aj finančne na účty Občianskeho združenia:

............... zbierkový účet (...........)

Ďakujeme

zvieratká

z Občianskeho združenia

U psej matere – Kysuce, ranč Korňa

Podporte nás.

Súrne potrebujeme krmivo, najme šteňacie a mačacie, úplné nám chýbajú mačacie konzervy, najmä pre malé mačiatka, potrebovali by sme aj mačacie WC a piesok do našich dočasiek ,kde sa nám dobrovoľníci starajú o mačičky. Ďalej súrne potrebujeme deky, paplóny, staré oblečenie a veci hodne na zimu, z dôvodu dosť prudkého ochladenie sa, ďalej potrebujeme búdy pre psíkov a utepľovaci materiál na búdy, ako polystyrén, sklená vata, môže byt aj zbytkovy. Vytvorili sme tri nove dočasne opatery ale chýbajú nám ešte koterce, ak viete o nejakom prebytočnom, nevyužitom koterci a bol by za prijateľnú cenu pre túlavé psíky, ozvite sa, skratka akákoľvek pomoc je vítaná.

121701_korna 1.1 2012 001.JPG
121702_korna 1.1 2012 003.JPG
U psej matere - Ranč Korňa © 2009 | Všetky práva vyhradené