Sledujte nás na Facebook-u. Sledujte nás na Instagram-e.

Pomohli nam

Apríl 2015

Ďakujeme všetkým menovaným za finančnú pomoc pre zvieratka ,ktorú poslali na č.u.OZ a to Sorokova Lucia 10 euro, ing.Jan Kudelčik 15 euro, Brezinová Janka 5 euro, Erika Cuntalova 7 euro, Veronika Kubicová 10 euro

Ďakujeme za balík granúl pre dospelých psíkov r.Kužmovej z Čadce Kyčerka.

Marec2015

Ďakujeme manželom Mikulovym z Čadce, ktorý nám priniesli 10 kg granúl pre dospelých psíkov a 3 kg granuliek pre mačky.

Ďakujeme za finančnú pomoc pre jednotlivé psíky a mačičky na účet OZ od M.Brečkayova 20 euro,M.Supolova 3 eura,V.Kubicova 10 +10 euro,Zuzka Kupcova 20 euro,ing.J.Kudelčik 15euro,Michael Mag 20euro,M.Smičikova20 euro,H.Mikolašova 20 euro,M.Cicmanova 10 euro,V.Dvorak 20 euro,ing.Z.Polačkova 25 euro,R.Tornyaiova 100euro,P.Doležalova na Ninku 66 euro, Hazukova M.a M.Petrlik 40 euro pre Cezara.

Ďakujeme za finančnú pomoc na zakúpenie krmiva a iných potrebných veci pre zvieratka v OZ, ktorú nám poslali na účet Zuzana Jurigova 100 euro,Sloboda Zvierat BA 100euro ,Klaudia Vrbovska 80 euro.

Ďakujeme manželom MUDR.Pechovym zo Staškova ,ktorí nám v priebehu mesiaca, viac krát pomohli, doniesli nám cca 30 kg granúl pre psíkov, cca 15 konzerv pre psíkov a mačičky, kapsičky pre mačiatka, teple varene krmivo pre túlavé mačičky, misky, deky ,staré oblečenie a iné, ešte raz Vám ďakujeme a veľmi si ceníme Vašu pravidelnú pomoc OZ.

Ďakujeme Veronike Kubicovej za finanční príspevok pre zvieratka- 10 euro na učte OZ, ďalej manželom MUDr. Pechovym zo Staškova za 10 kg granúl pre psíkov, plus konzervy pre mačičky, misky a deky.

Februar 2015

Ďakujeme Emílii a Markl Hahsjorg AT za finančnú pomoc pre zvieratka na učet OZ -30 euro. Ing. J.Kudelčik 15 euro.

Január 2015

Ďakujeme za ,,Swiatecznu paczku od Forum Nasze BASSETY-,Klubu milošnikow Basset Hound a podobných, ktorú nám priviezol kuriér z Poľskej Republiky a to- 60 kg vysokokvalitného krmiva pre psikov,6 kg pamlskov , pečených buchiet a iných maškŕt. Ďakujeme aj za prekrásny list a taktiež prejeme všetkým z fora veľa šťastia, zdravia a úspechov s Vašimi miláčikmi.

Ďakujeme za zbierku pre zvieratka/ 50 kg granúl, konzervy, pamlsky, deky a iné/ ,na ktorú prispeli p. Králikova Elenka, p.Mrenkova Anna, p.Kvašnovska Veronika, manželia Margita a Ján Čechovi a p.Helene Famiglietti.

Ďakujeme r.Martiniakovej zo Staškova za 15 kg vysoko energetických granúl pre psíkov.

Ďakujeme za finančne príspevky na pomoc zvieratkám, ktoré zaslali na účet OZ p.i ng.Jan Kudelčik PB 15 euro, Veronika Kubicova 20 euro, Magdalena Brečkayova 20 euro, Zuzana Vetkova 30 euro pre kóliu Lesi.

December 2014

Ďakujeme za finančný príspevok na liečby a krmivo pre zvieratka, ktorý zaslali na účet OZ p.Lubica Rehakova 20 euro, Martina Wastl 15 euro ,ing.Jan Kudelčik PB 15 euro ,Zuzana Vetkova 30 euro na kóliu Lesi, Peter Zavradsky 30 euro prisp. na prepravu, Murčova Miroslava 12 euro, Lenka Vnukova 30 euro prisp. na ster. Rebeca,ing.Zuzka Polakova a Cyrko 20 euro vianočný darček pre kamarátov v útulku ,Veronika Kubicova 10 euro na vianočne maškrty pre zvieratka ,Jan Cuntala 20 euro na vianočne dobroty, Součikova Lubica 22 euro,Paulinka Biznarova Pezinok 50 euro vianočný príspevok pre mačičky a kocúrikov ,

September 2014

Ďakujeme p.Czeizelovi z Ostravy za 20 kg pedigree granúl pre psíkov ,10 kg granúl pre šteniatka, ktoré nám priviezol.

Ďakujeme s.M.Ivanovej zo Zvolena za príspevok 40 euro na psíka Maila.

August 2014

Ďakujeme p.P.Mazurovi z K9 Žilina za 10 kg granúl a palmsky pre psíkov, ktoré nám priviezol s kamarátom.

Ďakujeme p.G.Kolesarovej z Čadce za 1O kg granuliek pre psíkov ,ktoré nám priviezla s priateľmi.

Júl 2014

Ďakujeme Veronike Kubicovej za finančný príspevok 10 euro pre zvieratka, na účet OZ.

Ďakujeme p.Silvii Tomčalovej za príspevok 10 euro pre zvieratka, a účet OZ.

Ďakujeme MUDR. Přemyslovi Pechovi a jeho manželke Mgr. Dagmar Pechovej zo Staškova za finančný príspevok 20 euro na účet OZ,dalej za 15 kg granúl pre psíkov, granuly pre mačičky 5 kg a 10 konzerv pre mačičky.

Ďakujeme p.Križnanovej z Vysokej nad Kysucou za 15 ks mačacích taštičiek,5 kg granúl pre mačičky,6 konzerv a hračky pre drobcov.

Ďakujeme Ing. Zuzke Polákovej za finančný príspevok 20 euro na účet OZ a zároveň pozdravujeme Cyrka /u nás sa volal Huk/.

Ďakujeme s.Paulinke Stražovcovej z Čadce a jej priateľovi za pamlsky, ktoré doniesli našim zverencom.

Ďakujeme p.Veronike Kubicovej za finančný príspevok 10 euro na účet OZ/,ktorý prišiel dnes/

Marec 2014

Ďakujeme manželom Buzašovym z Čadce - Kyčerky za 20 kg granúl pre dospelých psíkov a 40 balení piškótových pamlskov pre psíkov, staré deky a paplón pre zvieratka na zimne obdobie.

Ďakujeme p.ing.Z.Polakovej z BA za 15 eurovy príspevok na účet O.Z.

Ďakujem p. Dlhopolčekovi a jeho manželke z Turzovky/bývalé potraviny Predmier/ za granule pre zvieratka v hodnote 50 euro.

Ďakujeme Klaudinke Vrbovskej a jej partnerovi z Novej Dubnice za 30 kg prémiových granúl pre dospelých psikov,15 kg granuliek pre šteniatka ,3 x 1,5kg granuliek pre mačiatka, dospelé mačky a sterilizovane mačky plus mäsové kapsičky.

Ďakujeme partnerskej organizácii SLOBODE ZVIERAT BRATISLAVA a jej predsedníčke p.Dugovičovej za 100kg mäsových výrobkov pre psikov,100 kg granúl pre psíkov, šampóny, zdravotný materiál, misky, hračky pre zvieratka, obliečky na zimne obdobie, pelechy pre psíkov, búdky pre mačky a spacaky.

Ďakujeme mladému paru z Rakovej - Čadce za obojčeky, voditka, hrebene, malé misky, granulky, vankúšiky, deky a paplóny pre zvieratka, ktoré nám priviezli.

Ďakujeme istému mladému paru z Čadce, ktorý nechce byt menovaný za nove voditka, obojčeky, postroje, peliešky pre mačky a pre malých psíkov, obliečky pre psíkov a mačky, pamlsky, granulky.

Ďakujeme p. ing.Kudelčikovi z Považskej Bystrice za 15 eurovy príspevok na účet OZ.

Ďakujeme p.J.Stenchlakovej z Olešnej za 15 kg granúl royal canin pre psíkov, pelechy a obojčeky .

.

Február 2014

Ďakujeme p.Matejovi Babuliakovi za 20 euro vy príspevok na účet O.Z.

Ďakujeme touto cestou p.Miroslavovi Pivarčimu zo Žiaru nad Hronom, ktorý nám osobne s kamarátom priviezli špeciálne granule 30 kg,7 konzerv so špeciálnymi diétami pre choré zvieratka - všetko špeciálne pre Charlieho/majiteľom týranú a takmer na smrť vyhladovenu Argentínsku dogu/ ,cca 50 kg masa pre psíkov a mačičky, plastový box na granule, vitamíny, pipety a spreje proti blchám, obojky ,voditka, kefy, misky, hračky.....atd, uteplený obliečok pre Charliho, deky, matrace, ďalej príspevok na Charlieho liečbu 50 euro. Ďakujeme aj nemenovanému chov produktu zo Žiaru ,ktorý sa tiež podieľal na tejto pomoci.

Ďakujeme za finančný príspevok 25 euro na šteniatko Hobby p.Jozefovi Gonsčakovi a Zuzke Chupačovej z Kysuckého Nového Mesta.

Ďakujeme Matejovi Zuzčakovi z Čadce za 10 eurovy príspevok na psíka Bobika/sekcia Týrané/,deky a pamlsky pre havkáčov, ktoré nám priniesol.

Ďakujeme manželom Polakovym z Kotešovej pri Bytči za 30 kg granúl pre dospelých psikov,15 kg pre šteniatka,3 kg pre mačičky,2x 24 taštičiek pre psíkov a mačičky.

Ďakujeme manželom MUDR.Pechovym zo Staškova za 15 kg granúl pre psíkov, 5 kg pre mačičky, plus konzervy , taštičky pre cicky, deky.

Ďakujeme manželom Barčakovym/fa BaB Korňa/ za 25 kg prémiových granúl pre psíkov.

Január 2014

Ďakujeme p.Križnanovej z Vysokej nad Kysucou, za finančný príspevok 50 euro na účet OZ/pre mačičky/

Ďakujeme za finančný príspevok 15 euro na účet OZ p.J.Kudelčikovi z Považskej Bystrice.

Ďakujeme p.Janovi Čuntalovi za 15 euro vy finančný príspevok na účet OZ.

Ďakujeme MUDR.Margite Cechovej a jej manželovi z Čadce za 40 kg granúl pre psikov,15 kg granuliek pre mačičky, 8 konzerv pre psíkov, balenie mačacích taštičiek, veľmi pekne misky pre zvieratka, deky, piesok do mačacieho WC, deky, staré oblečenie a iné...

Ďakujeme za finančný príspevok 15 euro na účet OZ, ktorý poslal p.Jan Kudelčik Považská Bystrica.

Ďakujeme za finančný príspevok 20 euro na účet OZ p.Matejovi Babuliakovi.

November 2013

Ďakujeme pánovi J. Renčkovi a jeho manželke zo Svrčinovca za krmivo pre zvieratka v hodnote 10 euro.

Ďakujeme p.Ondrovičovej M.a jej manželovi z Frynburku-CR,za 15 kg rybacieho krmiva pre šteniatka,pamlsky,voditka,obojčeky a postrojček pre psikov,dalej aj za to ,že sa rozhodli od nas adoptovat sučku bulteriera Zofku,ktora si toho užila až až...držime palce a prajeme jej rychle uzdravenie.

Ďakujeme M.Kuboškovej z Turzovky- Predmiera za krmivko v hodnote 10 euro pre mačičky.

Oktober 2013

Ďakujeme p.Macejkovej a jej partnerovi zo Žiliny za 14 kg granúl pre psíkov, ktoré nám priviezli.

Ďakujeme manželom Mudr.Pechovym za Staškova za 12 kg granúl pre psičkov,8 konzerv a podstielku pre mačičky .

Ďakujeme Klaudinke Vrbovskej a jej partnerovi z Novej Dubnice za 10 kg mačacích granuliek , 30 kg cestovín , 15 kg ryže pre psíkov na zimne obdobie .

Ďakujeme Baške Fickovej z Kysuckého Nového Mesta za 8 kg granuliek pre mačky a 2 plastové zásobníky na vodu pre zvieratá.

September 2013

Ďakujeme p. stom.Kanitrovej z Čadce, za príspevok 50 euro na sučku Tyru-Kony.

Ďakujeme p.Jakubovi Novotnému z Čadce za 10 kg granúl pre dospelých psíkov, ktoré nám priviezol zo svojou priateľkov.

Ďakujeme Paľkovi Ondrašinovi z Čadce za 20 kg granuliek pre šteniatka a 5 veľkých konzerv pre mačičky .

Ďakujeme Evke Luhovej a jej priateľovi z Dolných Kočkoviec - Puchov za 20 kg granuliek pre dospelých psíkov, 20 ks konzerv pre šteniatka a mačiatka, 15 kg cestovín pre psíkov, piškótky pre štence, hračky, deky a staré obliečky na zimu pre zvieratka, zateplenú búdu pre menšie psíčky alebo mačičky, kýbliky na vodu, čistiace a dezinfekčne prostriedky na čistenie kotercov.

Ďakujeme za finančný príspevok na účet OZ p.ing.J.Kudelčik Považská Bystrica-15 euro a p.Darinke Bobakovej/neznáma adresa/-20 euro.

Ďakujeme za finančný príspevok na účet O.Z., ktorý bude použitý na operáciu sučky Wandy-Bejbiny, a to p.Benkoczki Vendelín -30 euro, p.Gieciova Nada -20 euro.

Ďakujeme anonymnému mladému paru z Turzovky, za dovoz 10 kg granúl pre psíkov a deky na zimne obdobie.

August 2013

Ďakujeme p.ing.Sperkovej z dan.uradu v Čadci za poslanie nájdených dokladov, ktoré sme stratili v meste a zároveň ďakujeme neznámemu nálezcovi, ktorý ich odovzdal na DU- Čadca.

Ďakujeme Baške Fickovej a jej milej rodinke z Kysuckého Nového Mesta za 40kg granúl pre psikov,10 kg granuliek pre mačky,10 veľkých konzerv pre psíkov aj mačičky plus pamlsky a iné maškrty pre štvornohych chlpáčov, ďalej ďakujeme za deky na zimne obdobie.

Ďakujeme istému pánovi z Ríma - Taliansko, ktorý nechce byt menovaný za finančný dar 100 euro pre túlavé zvieratka , a aj zato, že si z našeho OZ adoptoval spolu so svojou partnerkou, dve krásne sučky Lilku a Lulku, ktoré boli na seba naviazane .Poslal nám krásny pozdrav z nového domova, držíme babám aj novým majiteľom palce .

Ďakujeme Kamilke Zadubencovej a jej priateľovi z Bratislava ,ktorí nám priviezli 10 konzerv pre psikov,10 konzerv pre mačičky,30 kg granuliek pre dospelých psíkov a 10 kg granuliek pre mačičky, ďalej ďakujem za deky a obliečky na zimne obdobie a za špeciálne hračky a tunely pre mačičky.

Ďakujeme ing.J.Kudelčikovi z P.B. za finančný príspevok 15 euro na účet O.Z.

Jul 2013

Ďakujeme p.Robertovi Paluchovi/neznáma adresa/ za príspevok 20 euro na účet O.Z.aj za pekný a povzbudzujúci odkaz.

Ďakujeme p.ing.J.Kudelčikovi z P.B. za finančný príspevok 15 euro na účet O.Z.

Jún 2013

Ďakujeme p.Martinovi Marčulincovi a jeho mamičke z Bytče -Predmiera za 2x15kg vysokoproteinovych granúl pre dospelé psíky a finančný príspevok 25 euro na sterilizácie sučiek.

Ďakujeme p.ing.Zuzane Polačkovej, ktorá zareagovala na našu výzvu ohľadom finančnej pomoci na operácie a poslala na účet OZ ,sumu 50 euro, za chorých psíkov ďakujeme .

Ďakujeme za pravidelný finančný príspevok 15 euro na účet OZ, p.ing.J.Kudelčikovi z Pov .Bystrice.

Ďakujeme manželom Mudr.Pechovym zo Staškova za 10 kg granúl pre dospelé psiky,3 kg značkových granuliek pre maličké šteniatka a 8 veľkých konzerv pre mačičky, plus staré oblečenie pod zvieratka do búdok.

Maj 2013

Ďakujeme za finančný príspevok 15 euro, na účet OZ p.ing.J.Kudelčikovi z Považskej Bystrice.

Ďakujeme s. Evke Valarikovej zo Zákopčia pri Čadci za 8 kg granúl Eukanuba pre šteniatka a 10 kg Royal canine pre šteniatka väčších plemien ,ktoré nám priniesla spolu so svojim priateľom.

Ďakujeme p.Cudrakovi z Klokočová pri Čadci za 5 kg granuliek Whiskas pre mačičky.

Ďakujeme s.Pohančenikovej a jej mame z Rakovej pri Čadci za 15 kg masa pre psíkov a mačičky, ktoré nám priviezli.

Ďakujeme D.Ozanakovi -Čadca a Ivke Papsovej- Žilina za 10 kg granuliek pre mačičky, ktoré nám doviezli.

Apríl 2013

Ďakujeme Klaudinke Vrbovskej a jej priateľovi z Novej Dubnice za 20 kg granuliek pre mačičky a mix 50 kg granuliek pre šteniatka - dospelé psy ,plus deky a podstielkové oblečenie.

Ďakujeme p.Capkovej z Krásna nad Kysucou, ktorá priviezla 3 vrecia zemiakov pre koníkov a ďalšie zvieratka u nás.

Ďakujeme p.O.Svrčkovej z Radole -Kysucké Nove Mesto za prútené a latkové pelechy ,obojky, voditko, postrojček, deky, klieštiky na strihanie pazúrikov, ultrazvukovú píšťalku , strojček na strihanie srsti, kefu a hrebeň na česanie, kôs hračiek pre psíkov a ďalšie vecičky ,potrebne pre našu činnosť.

Ďakujeme ing.J.Kudelčikovi z PB, za finančný príspevok pre zvieratka vo výške 15 euro, ktoré prišli na účet OZ.

Ďakujeme p.Janovi Čuntalovi z KNM, za finančný príspevok pre zvieratka, vo výške 15 euro na účet OZ .

Ďakujeme ing.Zuzane Polákovej za finančný príspevok 25 euro na krmivo pre zvieratka, ktoré prišli na účet OZ.

Ďakujeme ing.Zuzane Polákovej za finančný príspevok 25 euro na krmivo pre zvieratka, ktoré prišli na účet OZ.

Ďakujeme Evke Luhovej z Horných Kočkoviec-Puchov a jej priateľovi, za kartón cestovín pre psíkov a mačičky ,plus za ďalšie vecičky dôležité pre chod OZ.

Ďakujeme Daške Pohančenikovej a Jurajovi Mravcovi za 10 kg granúl pre psíkov, šteňacie mäsové kapsičky, pamlsky a ďalšie užitočne vecičky pre psíkov. Tiež im chceme poďakovať, že pomohli a zaplatili prepravu z Čadca k nám, nájdeného šteniatka Mimi-miniaturneho križenčeka .

Ďakujeme p.Konečnemu z Turzovky za paplóny pre psíkov, ktoré nám doviezol.

Ďakujeme p.Marianovi Cisarikovi -Žilina Dubová, za finančný príspevok pre zvieratka- 25 euro ,ktorý poslal na účet OZ.

Ďakujeme Lenke Skopove a jej manželovi z Prahy, ktorí nás navštívili a priniesli 30 kg prémiového krmiva pre psikov,14 konzerv pre mačičky, piškótové pamlsky a veľký pelech pre psíkov.

Marec 2013

Ďakujeme za finančný príspevok pre zvieratka na účet OZ od p.ing Zuzana Poláková 25 euro, p.Darina Bobakova 20 euro, ing.J.Kudelčik 15 euro, Mudr.Tana Kanova 50 euro.

Ďakujeme Mudr.Zuzane Privarovej zo Zákopčia za 12 kg kvalitných granúl pre našich tulákoch.

Ďakujeme p.Daniele Bielikovej a vedeniu Považský Bystrickej nemocnice za vyradene deky, ktoré darovali nášmu OZ, pre túlavé zvieratka.

Ďakujeme p.Janke Duchonovej a jej sestre z Turzovky stred za 10 kg granúl pre psy a 10 kg granuliek pre mačky.

Ďakujeme p.Martinovi Pagáčoví z Krásna nad Kysucou- Kalinov za veľmi peknú uteplenú búdu pre psíkov.

Február 2013

Ďakujeme p.Ludmile Stensovej z Rakovej pri Čadci- Trstená za 30 kg energetických granuliek pre psíkov a mačičky.

Ďakujeme Lucke Augustínovej z Bratislavy za veľkú kopu dôležitých vecičiek pre zvieratka a OZtko.

Ďakujeme p.Mičutovej L.za finančný príspevok 10 euro na krmivo pre psíkov, ktoré poslala na adresu O.Z.

Ďakujeme manželom MUDr. Pechovcom zo Staškova za granuly a konzervy pre psíkov a mačičky.

Ďakujeme p. Róbertovi Mikovi za finančný príspevok 33 euro pre zvieratka na účet O.Z.

Ďakujeme p.ing. Kudelčikovi za finančný príspevok 15 euro na účet OZ ,na krmivo pre zvieratka.

Ďakujeme s. Evke Luhovej z Beluše a jej kamarátom za ryžu , cestoviny pre psíkov a granuly pre mačičky.

Ďakujeme manželom Mudr.Čechovcom z Čadce za konzervy ,granuly ,pamlsky, pelech a uteplený oblek pre psíka, deky pre mačičky a ďalšie veľmi dôležité veci.

Január 2013

Ďakujeme Katke Horeličanovej z Oščadnice za finančný príspevok 15 euro, na účet OZ/pomoc pre vyhodené šteniatka/

Ďakujeme p.Marii Somorovskej z Kysuckého Nového Mesta/Sládkovičova ul./za krmivo pre zvieratka - ryžu, cestoviny, ovsené vločky ..adt., ktoré výrazné pomôžu v týchto mrazoch, nakoľko zvieratkám varíme.

Ďakujeme p.Františkovi Privarovy zo Zákopčia za darovanie 10 kg krmiva pre psíkov zn Purina.

Ďakujeme slečne Barborke Štefankovej z Turzovky a jej priateľovi za nove termo deky pre psíkov a mačičky, ktoré nám osobne priviezli po Novom roku, napriek nepriaznivému počasiu, ďalej im chceme poďakovať aj za granuly ,ktoré nosili našim zverencom počas celého roka 2012.

Ďakujeme p.Milade Potočarovej zo Zborova pri Čadci, ktorá nám darovala pre našich chlpáčov zateplenú budú.

Ďakujeme za finančný príspevok na účet OZ Darinke Bobakovej -20€,ing.J.Kudelčik – 15€

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poďakovanie

Naše OZ chce touto cestou poďakovať všetkým ,ktorí nám v roku 2012 podali pomocnú ruku materiálne ,finančné ale aj formou dvoch percent, tým ktorým nebol ľahostajný osud túlavých , opustených zvierat a ranených zvierat, dúfame že si vašu priazeň uchováme a že sa sa nám v nadchádzajúcom období s vašou podporou podarí našu činnosť skvalitniť. Najväčšia vďaka patri týždenníku Kysuce, ktorý nás mediálne podporuje ,vďaka ktorému sa veľa psíkov vrátilo do pôvodného domova alebo si našlo novy lepší domov, vďaka patri aj novým adoptovatelom, ktorí sa rozhodli dať domov túlavému psíkovi. Veľké ďakujem patri ľuďom ,ktorí nám v priebehu roka pomáhali čí materiálne alebo finančné ,vieme že všetkých nespomenieme ale aspoň par mien, manželia MUDR. Pechovi Staškov, manželia MUDR.Čechovi Čadca, fa Todako, fa Briestensky s.r.o., fa B+B Korňa, fa p.F.Mackovčaka Čadca, fa Miraco -Bratislava, fa.autoservis Bytčanek Podvysoká, fa motorest Smažak Turzovka, fa Drei metal, p.R.Paluch, M.Hacek, ing.J.SCHMIDT, ing.Kudelčik so ženou PB, G.Čimborová, ing.Z.Polakova BA, p.D.Bobakova, manželia ing.Zavradsky-PB, Miška a Natalka Belesove z Oščadnice- ďakujeme za pekného Ježiška pre psíkov a mačičky, ing.J.Chabronova, študentom gymnázia v Turzovke, ktorý sa zapojili do charitatívnej zbierky a zakúpili krmivo, klubu Dejavu Čadca a jej clenom,p.A.Capkova- Krásno, manž.Magatovcom,Klaudinke Vrbovskej a jej priateľovi z Novej Dubnice, s.Krupkova Horelica, p.Križnanova-Vysoka, M. Benkovej a L.Kaduchovej-Podvysoka,Katke Horeličanovej.. ..a veľa ďalších dobrých duši. ktorý priniesli krmivo pre našich zverencov. Osobitná vďaka patri nášmu dvornému veterinárovi MVDR .J.Mudrikovi z Turzovky zato, že to s nami a našimi tulákmi vydržal.... .

December 2012

Ďakujeme p.Renatke Petričkovej zo Žiliny- Bánova za vianočný príspevok 50 euro na krmivo pre zvieratka ,ktorý nás milo prekvapil .

Ďakujeme za finančný príspevok na účet OZ ing.Zuzane

Polakovej-15€, Odrobinakova Andrea-10€ ,ing.J.Kudelčik-15€.

Ďakujeme Klaudinke Vrbovskej a jej priateľovi za 90 kg granuliek pre psíkov, šteniatka a mačiatka, zároveň ešte raz ďakujeme ,že nám cely rok pomáhali , nosili krmivo ,pamlsky, deky a Ine potrebne vecičky pre našich chlpáčov.

Ďakujeme študentom Gymnázia v Turzovke, sl. Rudinskej, sl. Čulákovej a ďalším za zrealizovanie finančnej zbierky na podporu odložených zvierat v Občianskom združení U psej matere Kysuce, ranč Korňa, v celkovej sume 65,28 eur. Z vyzbieraných peňazí zakúpili granulované krmivo pre psíkov zn. CD Bref, ktoré nám aj osobne priviezli.

Ďakujeme partii mladých ľudí Martinovi Gajdošikovi, Radke Bohušikovej, Peťovi Gajdošikovi a Aničke Lamošovej za krmivo a kopec vecičiek ,ktoré doniesli pre našich zverencov.

Ďakujeme jednej nemenovanej panej a jej manželovi z Čadce, ktorí nám doviezli na striebornom WV pole pre psíkov a mačičky granuly, konzervy a deky.

Srdečne ďakujeme slečne Alexandre Ballayovej a jej priateľom z bratislavskej Petržalky za konzervy pre mačičky a pre psíkov, granulky pre psie šteniatka, ryžu, cestoviny, polystyrén, viac ako 20 kusov úplne nových diek z IKEA a veľa, veľa ďalších vecičiek a kobercov, ktorými môžeme vystlať naším psíkom a mačičkám ich ležoviská v nadchádzajúcej zime.

September 2012

Ďakujeme p.Krupikovej Mirke a jej celej rodine z Čadce Horelice, za 30kg granúl pre dospelé psíky a 10 kg granuliek pre dospelé mačičky, plus pamlsky pre šteniatka.

Ďakujeme DEJA VU KLUBU Čadca a DISBEAT kolektívu, ktorí zorganizovali charitatívny koncert na pomoc opusteným ,týraným a nechceným zvieratkám z nášho OZ.Za výťažok z tohto koncertu kúpili značkové granuly pre psíkov HI-TEK 3 x 20 kg ,granuly pre šteniatka Pedigree Vital 3x3kg, vysoko energetičke krmivo pre mačičky do 1 roka Nutricat 8x1kg,Whiskas junior pre mačiatka do 3 mes.5x1.2 kg a mačacie kapsičky Whiskas 8bal.po 400g,ešte raz ďakujeme všetkým ,ktorí sa podieľali na tejto charitatívnej akcii.

Ďakujeme Miške a Natálke Belešovej z Oščadnice za finančný príspevok pre zvieratka vo výške 20 euro na účet nášho OZ./peniažky budú použite pre handicapovaného psíka špuntika/

Ďakujeme Katarínke Horeličanovej z Oščadnica za finančný príspevok pre zvieratka, vo výške 20euro,ktore poukázala na účet nášho OZ/aj tuto sumu použijeme pre handicapovaného psíka špuntika/

Ďakujeme Mudr.Pechovi a Mudr.Pechovej zo Staškova za špeciálne granuly pre veľmi maličké šteniatka/reagovali na výzvu ,,pomoc pre týraných bradačikov,,/ granule a konzervy pre dospelé psíky a tak isto aj granuly a konzervy pre mačičky .Ešte raz ďakujeme, keďže tento manželsky par pravidelne každý mesiac podporuje naše zvieratka .

August 2012

Ďakujeme p.Šurhanakovej Xenii z Čadce, za granuly pre psíkov a mačičky, ktoré nám osobne priviezla.

Apríl

11.4 2012 Ďakujeme p.Zuzane Polákovej z Bratislavy za finančný príspevok 50 euro na krmivo pre zvieratka a zároveň ďakujeme ,že si aj napriek takej veľkej vzdialenosti, od náš adoptovala psíka Huka/Kuko/.

10.4 2012 Ďakujeme p.Kudelčikovi z Považskej Bystrice za finančný príspevok 20 euro na účet O.Z.

9.4 2012 Ďakujeme p.Janešikovej Anne z Čadce -Podzavoz za príspevok 20 euro na krmivo pre zvieratka a zároveň ďakujeme, že sa rozhodla dať domov jednému z našich zverencov- Jajkovi.

9.4 2012 Ďakujeme slečne Karinke Macurovej a jej mame z Čadce za 15 kg vysokoenergetickych granúl zn.Bosh pre psíkov.

7.4.2012 Ďakujeme slečne Denise Sobolovej z čierneho pri Čadci a jej priateľovi Patrikovi Fedorkovi so Svrčinovca za 15 kg kvalitných šteňacích granuliek, ktoré nám výrazné pomôžu ,nakoľko mame akútny nedostatok šteňacieho krmiva.

3.4.2012 Ďakujeme manželom /MUDr./Pechovym so Staškova za 10 kg granuliek pre dospelé psíky a 7 mačacích konzerv Coshiba, ktoré nám veľmi pomohli, nakoľko mame akútny nedostatok mačacieho krmiva.

20.3 2012 Ďakujeme slečne Klaudii Vrbovskej a jej partnerovi z Ilavy, za 60 kg granúl pre psíkov zn.Pedigree pal a 4kg granuliek pre mačičky zn.Purina ,ďalej za deky a staré oblečenie pre zvieratka do budiek.

20.3 2012 Ďakujeme p.Marii Kontrikovej-fa. potraviny Korzo z Korne za suché krmivo pre zvieratka.

18.3 2012 Ďakujeme Pavlovi Ondrašinovy-fa Daniotex Čadca za 12kg granúl Chappy pre šteniatka.

17.3 2012 Ďakujeme manželom Dlhopolčekovym - predajňa potravín Predmier - Turzovka za 2x10 kg granúl pre psíkov zn.Reno a 4 ks 1230g.konzerv pre šteniatka.

12.3 2012 Ďakujeme pani - slečne Darinke Bobakovej za príspevok na účet ,vo výške 20 euro, ktorý bude použitý na prepravu/benzín/ sučiek Nelinky a Mišky do Bratislavy, kde sa podrobia operáciám.

11.3 2012 Ďakujeme pánovi Kudelčikovi z Považskej Bystrice za finančný príspevok na účet, vo výške 20 euro, ktorý bude použitý na prepravu/benzín/sučiek Nelinky a Mišky, ktoré sa v Bratislave podrobia operáciám.

17.2-18.2-19.2 2012 Veľká vďaka patri manželom Barčakovym z Korni, fa.BaB spol.s.r.o., za poskytnutú pomoc - odhŕňanie a odvoz kalamitne napadnutého snehu, pri snehovej kalamite ,ktorá zasiahla v tomto období Kysuce a tým samozrejme aj nás, keď sme ostali takmer odrezaný od sveta a bolo znemožnene zásobovanie

28.7 Ďakujeme p.MVDR.Durčanovej ,ktorá nám priviezla krmivo pre psíkov a mačičky.

27.7 Ďakujeme Miladke Tomicovej a Gabike Gajdošovej ,ktoré nám opätovné priviezli krmivo a to 20kg mrazených kuracích behákov, 20kg mrazeného kuracieho masa , veľkú krabicu sušeného chleba a rohlikov,3ks 1200g.konzerv Darling pre psikov,2ks 400g.salamy pre psikov,3ks 415g.konzervy pre štence,3kg granúl pre šteniatka,2 x 2 kg granúl Coshida a Friskies pre mačičky,4x 415g.konzerv pre mačiatka.

26.7Ďakujeme pani magistre Pechovej, jej manželovi MUDR. Pechovi za krmivo pre naše zvieratka a to 4x100g.mačacich kapsičiek Opticat,10x100g mačacích paštét Opticat,4x415g.mačacich konzerv Whiskas, Coshida, mačacie granuly 2x2kg Whiskas,Coshida,4x300g.paštet pre psíkov Optidog,2x3kg granuliek Orlando pre psov´+ staré oblečenie pod šteniatka a mačiatka.

15.7Ďakujeme predsedkyni OZ U Psej matere v Pezinku, ing.Dagmar Feckovej za výraznú pomoc našim zvieratkám, formou krmiva, a to 20x415g.konzerv pre mačičky,10x 430g.konzerv pre dospelé mačky,15x415g.konzerv pre psikov,5x1200g.konzerv pre psikov,15kg granúl pre mačky,178kg kvalitných granúl pre psíkov. Peliešky a hračky pre psikov,10ks pamlskov pre psíkov, hrebene, misky, staré deky... .Ďakujeme Daška za pomoc ,ktorú poskytuješ našim zverencom a sme radi ,že aj napriek oddeleniu sa od tvojho - nášho materského OZ v Pezinku, pokračuje spolupráca našich OZtiek. / www.upsejmatere.sk a www.upsejmatere-ranckorna.eu/

2.7 Ďakujeme štátnemu policajtovi Vladovi z Čadce - Žarca za 20kg granúl a 4 ks 1200g.konzerv Propesco pre psíkov. Taktiež chceme verejne poďakovať tomuto policajtovi zato, že vždy keď nájde niekde veľkého psíka/ako naposledy Brixa, ktorému sme našli výbornú rodinku s deťmi ,u nás v Korni/,že sa zachová ako človek s veľkým Č a pri výkone služby nezastreli akože v údajnej sebaobrane túlajúceho sa psíka. Takto pomohol už viacerým psíkom.

29.6 Ďakujeme za finančný príspevok 17 euro na náš účet ,od pani Markétky Kolníkovej z Brna na krmivo a vitamíny pre zúboženú sučku bulteriera Dadinku.

28.6 Ďakujeme slečne Silvii Cisarikovej a Jozefovi Likavčakonovi z Hurrikan baru v Čadci, ktorý nám priviezli 12 kg mäsových výrobkov pre psikov,10 kg granúl pre psíkov a 10 ks 500g konzerv pre mačičky.

27.6 Ďakujeme Zuzke a jej kamarátke z Čadce - Podjavorinskej ul., ktoré nám priviezli 4 bal. cestovín ,1bal.ryže,1ks 300g.konzerva,1bal.pamlskov pre psíkov.

26.6 Ďakujeme p.Paulinke Biznarovej-Haulikovej za príspevok 50 euro na pomoc mačičkám z diaľnice. Z danej sumy sa hradil benzín a krmivo pre ne. Sterilizáciu nám bezplatne zabezpečila SLOBODA ZVIERAT- BRATISLAVA.

26.6 Ďakujeme slečne Karinke Macurovej a jej mame za 15kg granulovaného krmiva zn.Bosch pre psíka Markusa-brazilska fila, ktorý nutne potrebuje kvalitnejšie krmivo, ďalej za 10 kg ryže pre psikov,2kg Coshida- rybacie granuly pre mačičky a 4 balenia pamlskov-piškot pre psíkov ,na ktorých si pochutnali naši tuláci.

24.6 Ďakujeme žiakom 6.B z Klokočova, pod vedením Mgr.Veroniky Stuchlikovej a jej sestry za 2x10kg +6kg granulovaného krmiva pre psikov,2 kg granulovaného krmiva pre mačičky, plyšakov , piskacie hračky a deky pre psíkov. Taktiež ďakujeme za maškrty pre koníkov a veríme, že si prídete zajazdiť na koníkoch aj nabudúce.

20.6 Ďakujeme pani E.Fabušovej z Nitry za milú návštevu a krmivo 3x10kg Purina Darling pre psíkov, ktoré nám priviezla spolu s dekami a plieškom pre mačičky.

17.6 Ďakujeme žiakom 6.B z Klokočová ,pod vedením Mgr. Veroniky Stuchlikovej a jej sestry za 2x10kg granulovaného krmiva pre psikov,2x2kg granulovaného krmiva pre mačičky, pamlsky pre psíkov a deky. Zároveň ďakujeme za maškrty pre naše koníky a dúfame, že si aj nabudúce prídete zajazdiť na koníkoch.

13.6 Ďakujeme za finančný príspevok 5euro na náš účet ,od pána D.Kubička z Kysuckého Nového Mesta na krmivo pre staručkého psíka Deduška -Bobika.

9.6.2011 Ďakujeme za finančný príspevok 20euro na náš účet ,od pána J.Kudelčika z Považskej Bystrice na krmivo pre našich tulákov.

8.6.2011 nám priviezli 26kg granuliek Purina Darling pre psíkov pani z Trenčína, ktorý však nechcú byt menovaný ,aj touto cestou im ďakujeme.

7.6.2011 nám prispeli na činnosť OZ sumou 8euro manželia Čečotkovci z Klokočova -Hlavíc a taktiež darovali domov najdušikovi, srdečne ďakujeme.

3.6.2011 nám priniesla 4kg granuliek pre mačičky a 10litrov mlieka pre mačičky p.štefania Križanova z Turzovky-Turkova, ďakujeme.

1.6 2011 V rámci nášho projektu ,,Zvieratá zvieratám,, a k medzinar. dňu deti, naši členovia a sympazitanti navštívili materské škôlky, v Turzovke a Korni, s koníkmi z nášho ranča/viac v sekcii aktivity+foto/.Odmenou boli darčeky od detičiek vo forme jabĺčok, mrkve, hrušiek, rohlikov a chlebíka, granuliek pre psíkov, cukor pre koníky, balíček obilia pre koníky, banán ba aj mandarínka. Jedno roztomile dievčatko darovalo nášmu koníkovi plyšového macka ako kamaráta.

28.5.2011 nám priviezla 25kg značkových granuliek p.Silvie Protivova z Brna-Stary Liskovec a zároveň si adoptovala jedného z našich zverencov, srdečne ďakujeme.

24.5.2011 nám poslala na účet OZ príspevok 30euro pani Kristína Kindji za pomoc sučke Simbe ,ktorú sme prijali a našli jej novy domov, ďakujeme.

23.5.2011 nám pri osobnej návšteve prispeli sumou 50euro na činnosť nášho OZ manželia Chalupkovi z Považskej Bystrice - Dedovca a zároveň sa rozhodli poskytnúť domov psíkovi, ktorý bol u nás už dlhšiu dobu, srdečne ďakujeme.

16.5.2011 nám prišiel na účet OZ opätovné príspevok 5euro od p.Dušana Kubička z Rudiny ,pre psíka Deduška z virtuálnej adopcie, ďakujeme.

15.5.2011 nám priviezol p.Slazanik z Ostravy 20 kg granúl zn.Bery dog pre psíkov, ďakujeme

10.5.2011 nám prišiel na účet OZ opätovné príspevok 20 euro od p.J.Kudelčika z Považskej Bystrice na podporu našich zverencov, ďakujeme.

10.5.2011 nám priniesol p.Miroslav Zovin so Starej Bystrice 10kg granúl Darling pre psíkov, ďakujeme.

2.5 2011 nám prišiel na účet OZ finančný príspevok 50 euro od p. Miroslava Bachorika na podporu našich zverencov, ďakujeme.

22.4.2011

Ďakujeme manželom Janščovym z Čadce - Kyčerka Okružná/Rieka za 2x10kg granúl Benny pre psíkov.

19.4.2011

Ďakujeme Tonke Uričkovej, Gabike Gajdošovej, Miladke Tomicovej z Kysuckého Nového Mesta, ktoré nám opätovné priniesli krmivo pre zvieratka a to pre mačičky:2x2kg Topix katzen,2x1,5kg Whiskas,1mačaciu paštétu Sara super cat-415g.Psikom:4x1240g.konzervy Rufus,1ks 300g.paštetu Gama,8kg granúl Charli-Farmina,15kg granúl Lucky dog premium,15kg čerstvého masa pre psikov,10kg ryže pre psíky a mačičky.

17.4.2011

Ďakujeme manželom Martinke a Petrovi Čubonovym z Rudiny - Kysucké Nove Mesto za pekný veľký plastový pelech zn.Ferplast s vankúšom pre väčších psíkov a 10kg granúl pre psíkov.

15.4.2011

Ďakujeme Miladke Tomicovej a Gabike Gajdošovej z Kysuckého Nového Mesta za 6ks/1240g konzerv Chappy pre psikov a 8ks/415g konzerv Kitecat pre mačičky, 3kg cestovín a sušený chlebík pre zvieratka, staré deky.

Ďakujeme za finančný príspevok 5 euro, na účet od Dušana Kubička z Kysuckého Nového Mesta pre psíka Deduška Bobina, vo virtuálnej adopcii.

11.4.2011

Dakujeme p.Kudelčikovi z Považskej Bystrice za finanč.prispevok pre zvieratka- 20 euro,ktory prišiel dnes na učet.

3.4.2011

Ďakujeme Silvii Cisarikovej a Jozefovi Likavčanovi z Hurricane baru v Čadci za 20kg klobás ,ktorými nakŕmili našich psíkov ,všetky zvieratka si poriadne na klobáskach zmlsli a ďakujú. Taktiež ďakujeme za 32ks,800g. konzerv zn.KITEKAT.

28.3.2011

Ďakujeme p.Zuzke Kubofovej a jej partnerovi z Rakovej - Trstenej, za 10kg krmiva granúl zn. Propesko a 2 ks konzerv Propesko pre psíkov 1240g/ks.

26.3.2011

Ďakujeme p.L.Badžgonovi zo Staškova za 10kg krmiva granúl Clever.

25.3.2011

Ďakujeme p.J.Slabej z Čadca-Rieka za 4ks konzerv zn.CLEVER pre psíkov 1250g/ks a 10kg granúl zn. CLEVER pre psíkov.

24.3.2011

Opätovné ďakujeme manželom Barčakovym z Korne za výraznú pomoc, formou zakúpenia krmiva - granúl pre psíkov zn.Ham,v počte 25kusov-250kg,ktore nám ešte k tomu dali doviesť do Turzovky, veľmi nám toto krmivo pomôže nakoľko mame momentálne zvýšený počet nechcených, túlavých a týraných psíkov. Srdečná vďaka.

21.3.2011

Ďakujeme manželom Barčakovym z Korne-firma BaB spol.s.r.o., za darovanie koterca - voliéry s búdou, pre psíkov ,ktorý nám ešte aj bezplatne doviezli .Novy nájomníci sa môžu doňho sťahovať už cez víkend, ešte raz ďakujeme.

19.3.2011

Ďakujeme p.Jalovičiarovej Anne z Turzovky - Semeteša za príspevok 50euro na krmivo pre mačičky.

17.3.2011

Ďakujeme p.Juhasovej z Kyčerky-Okružna ul. Čadca za deky, paplóniky, staré obleč., misky a kefy/hrebene/ pre psíkov.

15.3 2011

Ďakujeme neznámemu darcovi za 10kartonov mačacieho mlieka, ktoré nám priviezol inkognito....

15.3 2011

Ďakujeme mladému paru z Klokočová za dovoz dek a starého oblečenia pre zvieratka

15.3 2011

Ďakujeme p.magistre Pechovej a jej manželovi Mudr.Pechovi za 10kg granúl krmiva Orlando jahňacie pre psikov+1konzervu Orlando 1240g,pre mačičky 2kg granuliek Coshida -rybacie+3konzervy Coshida 415g/ks,finanč.prispev.5euro,a staré oblečenie - deky pre zvieratka

14.3 2011

Ďakujeme mladému paru zo Staškova, ktorý nechcel byt menovaný za 15kg granúl krmiva Happy life/Versele-Laga/pre chorých psíkov Britku, Čertika a Kevinka.

13.3 2011

Ďakujeme za finančný príspevok 5 euro, na účet od p.Dušana Kubička z Kysuckého Nového Mesta pre psíka Deduška Bobinka vo virtuálnej adopcii

9.3 2011

Ďakujeme za finančný príspevok 20euro ,na účet od p.J.Kudelčika z Považskej Bystrica pre psíka Kevinka v týraných.

1.3 2011

Ďakujeme za finančný príspevok 20euro,osobne prinesených od p.J.Stenchlakovej zo Skalitého pre psíka Kevinka v týraných.

Ďakujeme pp. Eve Mravcovej, Jane Drábekovej, Kataríne Hudecovej, Milene Lukáčovej a panej, ktorá nechcela byť menovaná (všetky dámy sú zo Slovenského rozhlasu v Bratislave) za rôzne deky, prikrývky, veci na oblečenie, granulky, konzervy a psie šampóny .

Ďakujeme p. Lane Baloghovej za vyradené odevné zvršky a za 20 eur, ktorými prispela na našich psíkov

Január 2011

Ďakujeme p. Andrei Milecovej a p. Miroslavovi Strungovi z Bratislavy za 12 vriec krmiva pre psíkov zn. Shur-gain

U psej matere - Ranč Korňa © 2009 | Všetky práva vyhradené