Sledujte nás na Facebook-u. Sledujte nás na Instagram-e.

ORIEŠKIÁDA 2009

NOVÝ TERMÍN - ORIEŠKIÁDA sa bude konať v obci Viničné – v areáli futbalového ihriska v sobotu 26.septembra 2009.

Tak ako po ostatné roky pozývame všetky typy psíkov, rôznych rás a veľkostí, "papierákov " ako aj " bezpapierákov ", ale hlavne ORIEŠKY!. Veľmi sa tešíme aj na účasť psíkov, adoptovaných z nášho Občianskeho združenia. Zápis súťažiacich psíkov s majiteľmi začne o 8.30 hod. Samotné zápolenia v rôznych disciplínach sa začnú o 10.00 hodine. Všetky psíky musia mať platné kompletné očkovanie! Súťažiaci sa môžu prihlásiť priamo na štadióne, alebo poslať prihlášku e-mailom: ,alebo na adrese Holubyho 83, Pezinok.

Zápisné za každého psíka bude 2 EUR. Vstupné pre deti od 6 rokov bude 0,70 EUR a pre dospelého (okrem vystavovateľa resp. psovoda) bude 1,5 EUR.

Deti predškolského veku majú vstup zdarma.

Čo sa týka súťaží, tak ako aj po iné roky, bude sa súťažiť v rôznych kategóriách.

Súťažné kategórie budú podobné ako po minulé roky. Hlavnými kategóriami ostávajú: Malý, stredný a veľký oriešok, Naj oriešok a cena diváka. Čistokrvní miláčikovia budú mať tiež priestor na súťaženie. Nevynecháme ani kategórie ako: Najmilší párik, najkrajšie uško, najmilší párik, najkrajší chvostík a podobne.

V rámci celého dňa si budete môcť zakúpiť rôzne občerstvenie.

Tradične nebude chýbať adopčný kútik, kde si môžete psíka adoptovať. Pomôžete tak opusteným zvieratkám, ktoré túžia po láske a osud k nim doteraz nebol milosrdný.

V tento deň sa taktiež bude konať veľká zbierka prikrývok, plachiet, pelieškov, obojkov, misiek a ostatných vecí potrebných pre psíkov. V prípade, že máte takéto veci doma a nepotrebujete ich, budeme Vám vďační!

TEŠÍME SA NA VAŠU ÚČASŤ!

02901_20090515164302_ories.png
U psej matere - Ranč Korňa © 2009 | Všetky práva vyhradené